Dar płodności

girl-254708_1280

Szybko, sprawnie i na temat, czyli jak powiększyć penisa bez operacji

by

Nie jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa? Chciałbyś, by był on większy i grubszy nawet o kilka centymetrów? Mamy na to prosty sposób!

Prosta metoda, która nie wymaga użycia skalpela
Zastanawiasz się o czym mowa? Tym magicznym sposobem jest kwas hialuronowy! Choć może wydawać się to skomplikowane, to bardzo prosty i bezbolesny zabieg. Wbrew pozorom, korzysta z niego wielu mężczyzn na całym świecie. Dzięki niemu możesz zwiększyć długość swojego członka do 3 cm, a grubość nawet do 5 cm.

Czy rozmiar ma znaczenie?
Zapewne nie raz słyszałeś stwierdzenie, że rozmiar penisa nie jest najważniejszy. Podobnie jak wygląd mężczyzny. O ile wiele kobiet może się zgodzić z drugim stwierdzeniem, to w pierwszym przypadku nie jest to już takie oczywiste. W Polsce średnia długość penisa to 14 cm. Wielu panów nie może wpisać się w tę „normę”, do czego – z przyczyn oczywistych – nie jest w stanie się przyznać.

Efekty nawet przez 2 lata
Seks w związku jest jednym z najważniejszych elementów. Jeśli jego jakość będzie słaba, przyrodzenie mężczyzny zbyt małe, a partnerka nie będzie zadowolona, może ona szukać ukojenia w ramionach innego mężczyzny. Jeżeli nie chcesz dopuścić do takiej sytuacji, a poza tym uważasz, ze Twój penis rzeczywiście mógłby być nieco większy, zastanów się nad wykonaniem zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego. Trwa on około 40 minut, a pacjentowi podawane jest znieczulenie miejscowe, dzięki czemu nie trzeba się obawiać nawet o najmniejszy ból podczas wstrzykiwania kwasu. A efektami tego zabiegu będziesz mógł się cieszyć nawet do dwóch lat!

Dodaj komentarz