Dar płodności

couple-731890_1280

Proste triki, które sprawią, że seks będzie jeszcze przyjemniejszy

by

Większość kobiet przyzna, że nawet zwykły seks zawsze jest przyjemny. My również musimy się z tym zgodzić, ale czy jesteście w stanie wyobrazić sobie jeszcze większą przyjemność? To nie żart – sprawdź proste triki, które sprawią, że temperatura w sypialni będzie jeszcze wyższa, a ogień nigdy nie zgaśnie!

Masaż erotyczny
Koniecznie z olejkiem pobudzającym zmysły oraz w blasku świec, który sprawi, że Wasze ciała będą kusić Was jeszcze bardziej. Nie spieszcie się. Masujcie się czule nawzajem i sprawiajcie sobie przyjemność. Takie gry wstępne to gwarancja udanego seksu!

Nie bójcie się gadżetów erotycznych
Mimo że większości par trudno się przekonać do takich gadżetów, kajdanki, maski, wibratory i pejcze skuteczne podkręcają temperaturę w sypialni. Przełam się i spróbuj chociaż raz! Jak mówią, lepiej żałować, że coś się zrobiło, niż że się w ogóle tego nie spróbowało. A może się przecież okazać, że na jednym razie się nie skończy!

Erotyczne desery
Jeżeli Ty i Twój ukochany uwielbiacie słodycze, wykorzystajcie je w czasie igraszek. Idealnie sprawdzi się bita śmietana, krem czekoladowy, czy mus owocowy. Deser zjedzony z ciała ukochanej osoby smakuje jeszcze lepiej!

Klimatyczna muzyka i striptiz
Radzimy – kup sobie seksowny gorset, stringi, pończoszki, zrób mocny makijaż i wykonaj dla swojego ukochanego taniec miłości – z całą pewnością będzie zachwycony. Nie lubisz tańczyć sama? Zaproś do tańca drugą połówkę. Stwórzcie swoją playlistę romantycznych piosenek i wzajemnie rozbierajcie się powoli w namiętnym tańcu.

Zróbcie to w innym miejscu! 
Do tej pory jedynym miejscem, w jakim uprawialiście seks było łóżko? Wobec tego koniecznie musicie przetestować łazienkę – wspólny prysznic czy kąpiel to doskonałe urozmaicenie. Jeżeli zaliczyliście już wszystkie miejsca w mieszkaniu, zróbcie to np. w samochodzie. Zmiana miejsca z pewnością pobudzi Waszą wyobraźnię i sprawi, że seks będzie jeszcze przyjemniejszy.

Inspirujcie się!
Świetnym źródłem inspiracji mogą być książki w stylu „50 twarzy Graya” albo filmy erotyczne. Żeby nie popaść w seksualną rutynę, radzimy od czasu do czasu sięgnąć po sprośną książkę lub obejrzeć film erotyczny – to prawdziwe źródła inspiracji! Powodzenia!

Dodaj komentarz