Dar płodności

kamasutra-712373_1280

Osiem pozycji, które na pewno pokochasz!

by

Znudziły Ci się dotychczasowe pozycje? A może po prostu chciałabyś spróbować czegoś nowego? Przeglądałaś Kamasutrę, ale nie jesteś pewna, które erotyczne układy sprawdzą się w Waszej sypialni? Przedstawiamy te, które poruszą Twoje najbardziej czułe miejsca!

Pozycja V
Połóż się na brzegu łóżka, stołu, blatu… Nieważne, ważne żebyś to Ty leżała. Unieś nogi i załóż je na barki swojego partnera. Dzięki tej pozycji Twój kochanek bez problemu dotrze głębiej, a Ty przeżyjesz prawdziwą rozkosz.

Ulepszona misjonarka
Jest to znacznie lepsza wersja pozycji misjonarskiej. Gdzie tkwi sekret, który potęguje doznania? Mężczyzna, zamiast leżeć na Tobie, pozostaje w pozycji na czworaka. Ty z kolei unosisz miednicę, podpierając się stopami o łóżko. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Jeździec na skałach
My, kobiety, wiemy, że najlepsze pozycje, to te, w których jesteśmy na górze. Szczególnie dobrze sprawdzają się takie, w których pochylamy się pod pewnym kątem nad ciałem mężczyzny. Jedną z takich pozycji jest właśnie jeździec na skałach. Mężczyzna siada ze skrzyżowanymi lub wyprostowanymi nogami i odchyla się do tyłu, podpierając się na wyprostowanych ramionach. Ty z kolei siadasz na nim, nogami oplatasz go mocno w pasie i nadajesz tempo Waszej zabawie.

Na jeźdźca inaczej
Partner leży na łóżku, a Ty dosiadasz go tyłem. Reszta zasad jest taka sama jak w przypadku klasycznego jeźdźca. W tej pozycji Twój partner ma przyjemność oglądania i pieszczenia Twoich pośladków, a Ty masz zapewnioną wyjątkowo intensywną stymulację stref erogennych.

Pająk
Twój partner siada w pozycji półleżącej i podpiera się z tyłu na wyprostowanych ramionach. Ty z kolei siadasz na nim, odchylasz się i podpierasz na rękach. Im mocniej na siebie napieracie, tym bardziej intensywne doznania!

Nogi do góry!
Leżąc na plecach, unieś nogi do góry. Pozycja ta sprawi, że mięśnie pochwy będą ciaśniejsze, a tym samym Twój partner bez problemów odszuka Twój punkt G.

Przy ścianie
Stań w lekkim rozkroku przodem do ściany, rozłóż szeroko ręce i oprzyj się o nią. Pozycja ta bez wątpienia zachwyci Twojego partnera, a Ty dodatkowo będziesz mogła pieścić swoją łechtaczkę!

Doskonałe łyżeczki
Czasami wystarczy tylko drobna zmiana aby intensywność Twoich odczuć w czasie stosunku wzrosła o 100%! Tak właśnie jest w przypadku klasycznej pozycji na łyżeczki! Połóż się z partnerem właśnie w tej pozycji, a następnie przełóż nogę, która znajduje się od zewnętrznej strony, za nogi kochanka. Dzięki temu Twój partner będzie miał swobodny dostęp do Twojej łechtaczki, a Ty – zagwarantowaną niezapomnianą moc wrażeń!

Dodaj komentarz