Dar płodności

woman-759688_1920

Nowe trendy, tym razem padło na „belfie”

by

Z pewnością słyszałeś już o „selfie”, ale czy mówi Ci coś słowo „belfie”? Jeśli nie, jesteśmy na sto procent przekonani, że zdjęcia tego typu zrobią na Tobie wrażenie. Tajemnicza nazwa pochodzi od słów „butt” – pupa i „selfie” – zdjęcie robione samemu i, najprościej mówiąc, jest to selfie pupy!

Belfie to najnowsza moda, która obiegła cały świat. Zdjęcia swojej pupy w sieci chętnie umieszczają nie tylko gwiazdy, ale też kobiety z różnych zakątków świata, które dały się ponieść modzie!

O ile zrobienie perfekcyjnego selfie nie jest zbyt skomplikowane, zrobienie idealnego belfie stanowi już wyzwanie, w którego wykonaniu pomóc może belfie stick! Jest to specjalna rączka, która daje możliwość idealnego ujęcia pośladków, bez względu na ich wielkość! Wynalazek ten możesz zabrać ze sobą wszędzie i cykać zdjęcia w łóżku, w łazience, na plaży, w lesie – gdziekolwiek zechcesz. Sceneria to jedno, pozostaje jeszcze jedna piekielnie ważna kwestia – w co „ubrać” pośladki? I tutaj, podobnie jak w przypadku otoczenia, panuje wszelka różnorodność. Można zaprezentować się w legginsach, szortach, figach, stringach lub, jeżeli jest na to ochota, pokazać kawałek gołej pupy! Do wyboru do koloru, a w tym jedna podstawowa rzecz – belfie stick. Bez tego nie ma mowy o profesjonalnej sesji pośladków!

Dodaj komentarz