Dar płodności

woman-218764_1280

„Lucky fifteen”, czyli 15 najlepszych seks-porad

by

Seks w związku nie jest najważniejszy, ale nie da się zaprzeczyć, że to, jak układają się nasze relacje seksualne z partnerem, ma bardzo duży wpływ na funkcjonowanie związku. Jeżeli do naszej sypialni zakradła się rutyna, na co dzień jesteśmy bardziej nerwowi i częściej się kłócimy, co psuje relacje z partnerem. Wiemy, jak temu zaradzić. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

1. Drażnij się z nim. Nie pozwól partnerowi od razu się w Tobie zanurzyć. Chwyć jego penisa, baw się nim i kontroluj jego ruchy. Z początku pozwól mu wejść tylko główką, później całemu i znowu tylko główką. To z pewnością spodoba się Twojemu partnerowi i sprawi, że nie będzie mógł się Tobie oprzeć.

2. Zastosuj nieco zmodyfikowaną pozycję misjonarską. Poproś swojego mężczyznę aby tym razem nie kładł się na Tobie i pozostał w pozycji na czworaka. Twoim zadaniem będzie z kolei uniesienie miednicy w taki sposób aby ułatwić mu penetrację.

3. Faceci są wzrokowcami, dlatego w czasie stosunku ważne jest, aby Twój partner mógł podziwiać Twoje ciało – odwrócona misjonarka albo pozycja na pieska sprawdzi się w sam raz!

4. Powoli załóż mu prezerwatywę ustami. To z pewnością zadziała na jego wyobraźnię. Wystarczy tylko, że do buzi weźmiesz końcówkę prezerwatywy, a resztę zostawisz przed zębami. Nachyl się nad partnerem i połóż prezerwatywę na czubku jego penisa a następnie, subtelnie i kusząco rozwiń ją wargami!

5. Przejmuj inicjatywę i inicjuj zbliżenia. W końcu wiemy, że faceci to uwielbiają, a mimo tego robimy to tak rzadko. Drogie Panie – trochę odwagi!

6. Pieść jego penisa swoimi piersiami. Pozwól mu usiąść nad Tobą i piersiami opleć jego członka. Twój partner z pewnością będzie wiedział, co ma robić. Mało tego, będzie w siódmym niebie!

7. Orgazm, jakiego jeszcze nie miałaś? To możliwe. Kiedy czujesz, że jesteś blisko, intensywnie zaciskaj mięśnie Kegla. Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

8. Seks w wannie lub pod prysznicem? Faceci to uwielbiają, a ponieważ ponad połowa z nich myśli o zbliżeniu właśnie tam, wysoce prawdopodobne, że spełnisz jego marzenia.

9. Lustro w sypialni to świetny pomysł. Obserwowanie swoich nagich ciał podnieci Was jeszcze bardziej!

10. Zrób z niego swojego niewolnika. W trakcie seksu oralnego użyj kajdanek, paska lub czegokolwiek, czym możesz skrępować jego ręce. Po wszystkim jeszcze będzie Ci za to wdzięczny!

11. Zajmij się nim, kiedy czyta gazetę, ogląda telewizję lub gra – spontaniczny seks to coś, co uwielbia każdy mężczyzna!

12. Kończy się pranie? Wykorzystaj to! Usiądź na brzegu pralki i zawołaj swojego partnera. Opleć go nogami i sprawdź na własnym ciele, jak intensywnie działa program wirowania!

13. Nie bójcie się filmów porno! To świetny pomysł na grę wstępną, która sprawi, że będziecie pragnęli siebie jeszcze bardziej!

14. Testujcie wszystkie pozycje z Kamasutry. To nie tylko świetna zabawa, ale także sposób na odkrycie miłosnych układów, które będą dostarczały Wam maksimum przyjemności!

15. Regularne ćwiczenia sprawią, że Twoje orgazmy będą znacznie bardziej intensywne, a ciało pozostanie jędrne i kuszące!

Dodaj komentarz