Dar płodności

tie-642063_1920

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? 5 patentów, które ułatwią sprawę

by

Pierwsze wrażenie często daje początek lub przekreśla jakąkolwiek przyszłość związku. Jeżeli już udało Ci się zaprosić na randkę wymarzoną dziewczynę, musisz zrobić wszystko, żeby z niej nie uciekła, a co więcej, aby miała ochotę na kolejne spotkania. Podpowiadamy jak doprowadzić do tego, by nie mogła Ci się oprzeć.

Schludny wygląd to podstawa
Pamiętaj żeby przed randką odpowiednio o siebie zadbać. Wskocz pod prysznic, umyj włosy, sprawdź stan swoich paznokci – kobiety zwracają na nie uwagę. Nie chodzi absolutnie o to, że kobiety patrzą tylko i wyłącznie na wygląd, ale nie da się pominąć jego znaczenia w ogólnej ocenie atrakcyjności potencjalnego partnera.

Rozmawiaj i słuchaj
To, jak przebiegać będzie rozmowa, może wpłynąć na Wasze dalsze losy. Pamiętaj o tym, że każda kobieta zwraca uwagę na to, w jaki sposób mężczyzna komunikuje się z otoczeniem i czy potrafi słuchać. W sytuacjach stresowych często zamiast skupić się na rozmowie i słuchać drugiej osoby, w trakcie jej wypowiedzi zastanawiamy się już nad naszą odpowiedzią, a tym samym nie rejestrujemy wszystkiego, co do powiedzenia ma druga strona. Smutna wiadomość – kobiety to widzą… Dlatego zaufaj nam i w trakcie jej wypowiedzi, zamiast obmyślania swojego komentarza, lepiej skup się na tym, co Twoja wybranka ma do powiedzenia. Gwarantujemy, że metoda ta przyniesie Ci dużo więcej korzyści. Jeżeli boisz się z kolei, że w trakcie spotkania w końcu nastanie moment, w którym zapadnie niezręczna cisza, pamiętaj o zadawaniu pytań. Kobiety uwielbiają rozmawiać! 

Zaopiekuj się nią
Jak dać jej do zrozumienia, że jesteś opiekuńczy? Jeżeli siedzicie w restauracji, a ona nie wie gdzie jest toaleta, możesz ją do niej zaprowadzić. Gestem, który świadczy o Twojej zaradności i opiekuńczości, jest dla kobiety także zwykłe zawołanie kelnera, a nawet dopilnowanie, żeby kobiecie nie zabrakło zamówionego napoju. Jeżeli tak jest, nie każ jej czekać i zapytaj, czy zamówić jej coś jeszcze do picia. Niezawodnym sposobem, znanym ze wszystkich romantycznych komedii, jest także oddanie ukochanej swojej kurtki w chłodny wieczór. Niby proste, a naprawdę działa!

Twoja pozycja ma znaczenie
Kobiety chętniej wiążą się z mężczyznami, którzy zajmują wyższe pozycje w hierarchii społecznej. Nie oznacza to jednak, że jeżeli nie jesteś lekarzem lub prawnikiem, to nie masz szans. Kobiecie zaimponować można na różne sposoby. Zaproś swoją wybrankę do restauracji, w której Twój znajomy jest kelnerem, albo do klubu, w którym znasz DJ-a. Kobiety zwracają uwagę na takie rzeczy, dlatego na początek lepiej wybrać miejsce, które dobrze znasz i w którym masz znajomych, niż restaurację na najwyższym poziomie, w której niekoniecznie się odnajdziecie.

Kobiety uwielbiają facetów z poczuciem humoru!
Nie bądź sztywniakiem ani ponurakiem. W czasie spotkania żartuj i często się uśmiechaj. Uważaj jednak, z czego lub kogo żartujesz. Żartowanie z kobiety, którą zaprosiłeś, jest stanowczo zakazane. Nawet kiedy wydaje Ci się, że ma ona duże poczucie humoru, lepiej nie żartuj na jej temat. Jak nie popełnić błędu i nie żartować z tematów, które mogą przekreślić Waszą znajomość? Facebook da Ci odpowiedź. I choć pewnie dobrze znasz kolejność wszystkich zdjęć na jej profilu, warto również prześledzić jej tablicę. Sprawdź, jakie informacje publikowała tam sama lub jej znajomi. Media społecznościowe mogą okazać się prawdziwą skarbnicą wiedzy!

Naucz się odczytywać jej sygnały!
Jeżeli kobieta często mruga, rozgląda się, unika kontaktu wzrokowego, oznacza to zwykle, że zaczyna się nudzić. Zamiast czekać bezczynnie, aż się z Tobą pożegna (w takiej sytuacji pewnie na dobre), spraw żeby chciała z Tobą być jak najdłużej. Możesz np. zamówić coś do jedzenia i zaproponować jej, żebyście wspólnie odgadli składniki dania, albo zabawę w zgadywanie, kim są inni goście lokalu – jak mają na imię, czym się na co dzień zajmują, co zamówią do jedzenia i picia. Innym wyjściem jest zaproponowanie zmiany lokalu lub spacer w nietypowe miejsce (pomyśl o takim przed spotkaniem). Najlepiej będzie, oczywiście, jeżeli w ogóle nie dopuścisz do takiej sytuacji! Powodzenia!

Dodaj komentarz