Dar płodności

beauty-422700_1920

Co zrobić by chciała więcej? Mamy na to 5 sposobów

by

Marzysz o tym, by Twoja partnerka nie mogła się doczekać Twojego powrotu do domu? By wraz z przekroczeniem przez Ciebie progu mieszkania pragnęła, żebyś zabrał ją do sypialni? Mamy dla Ciebie kilka sposobów, które sprawią, że tak się stanie. Oto one!

1. Nie pozwól, by Twoja partnerka odczuwała nudę w sypialni
Wiele kobiet, choć lubi grę wstępną i nie wyobraża sobie bez niej namiętnego przeżycia, uważa, że ich partner zawsze prowadzi ją w taki sam sposób. Jeśli tak się dzieje, kobieta nie ma ochoty na więcej. Irytuje ją fakt, że za każdym razem wszystko przebiega w ten sam sposób. Dlatego nie bój się zmian. Dotykaj ją inaczej i w innych niż zwykle miejscach – najbardziej wrażliwym jest łechtaczka. Pieść ją palcami i językiem i sprawdź, jaką przynosi jej to rozkosz.

2. Skup się na doznaniach
Dość często zdarza się, że podczas zbliżenia kobieta nagle traci ochotę na dalszą zabawę. Główną przyczyną takiego zachowania jest zmiana tempa lub pozycji. Jeśli widzisz, że Twoja partnerka jest bliska orgazmu nie zmieniaj pozycji, ani natężenia ruchów. Pozwól jej się rozkoszować tym niezwykłym doznaniem.

3. Zróbcie to przy lustrze
Nie tylko mężczyzn podniecają erotyczne obrazy. Kobiety również lubią patrzeć na to, jak są rozbierane i dotykane. Jeśli w Waszej sypialni jest duże lustro – wykorzystajcie je do rozbudzenia wyobraźni. Kochajcie się przed nim tak, żebyście dokładnie widzieli Wasze ruchy. Taki widok będzie potęgował doznania i sprawi, że na pewno będziecie chcieli to powtórzyć.

4. Rozbudź jej wyobraźnię ulubionymi perfumami
W każdym związku kobieta potrafi rozpoznać zapach swojego mężczyzny. Nie inaczej jest u Was. Aby rozpalić jej zmysły i pożądanie, skrop pościel swoimi perfumami, które podobają jej się najbardziej. Może to być zapach, którego używałeś na początku związku, bądź taki, który przywołuje wspólne, miłe wspomnienia.

5. Bądź delikatny
Nie jest prawdą, że każda kobieta lubi mocne doznania. Damskie narządy intymne są niezwykle wrażliwe i delikatne. Mocniejszy dotyk czy intensywny seks może sprawić jej ból. Dlatego też złotą zasadą seksu jest odpowiedni rytm. Aby sprawić partnerce prawdziwą rozkosz, wykonaj kilka płytkich, a następnie jeden głęboki ruch. Taka metoda jest niezwykle skuteczna. Stosując się do powyższych wskazówek, sprawisz, że Twoja partnerka zawsze będzie miała ochotę na więcej.

Dodaj komentarz